Mozilla Firefox

Mozilla Firefox 127.0

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox — багатофункціональний браузер для пристроїв на базі MacOS. Має відкритий вихідний код і доступний усім абсолютно безкоштовно. Основна мета інструменту — забезпечити швидку, безпечну та надійну роботу з інтернет-ресурсами, а також надати користувачеві зручний інтерфейс для ефективної взаємодії з веб-вмістом.

Оглядач має багатий функціонал, що забезпечує максимально комфортний серфінг в Інтернеті. Реалізована підтримка вкладок дозволяє паралельно переглядати декілька веб-сайтів. Зручний менеджер закладок надає можливість організувати та зберегти цікаві веб-сторінки для подальшого швидкого доступу до них.

Крім того, у браузері реалізовані різні функції для забезпечення безпеки користувачів у мережі. Вбудований блокувальник спливаючих вікон запобігає набридливій рекламі та покращує користувальницький досвід. Технологія Enhanced Cookie Clearing гарантує повну ізоляцію та блокування куків, забезпечуючи підвищену конфіденційність даних користувача.

Напевно, найбільшою перевагою Firefox є його зручний інтерфейс та можливість тонкого налаштування браузера під потреби користувача. Він дозволяє встановлювати різноманітні доповнення, розширення та плагіни, що здатні значно розширити його функціонал. Також користувач може легко налаштувати зовнішній вигляд та розташування елементів інтерфейсу браузера.

Особливості Mozilla Firefox

 • Безкоштовний доступ до потужного функціонала браузера.
 • Висока швидкість завантаження сторінок.
 • Підтримка розширень та плагінів для індивідуального налаштування.
 • Наявність інструментів приватності.
 • Регулярне оновлення та покращення браузера.
 • Функція автозаповнення.
 • Вбудований інструмент для створення знімків екрана.

Недоліки Mozilla Firefox

 • Трохи поступається швидкістю завантаження сторінок, порівняно з популярними конкурентами.

Зміни в останній версії

 • Тепер ви можете налаштувати автоматичний запуск Firefox під час кожного запуску або перезавантаження комп'ютера з Windows. Налаштування автоматичного запуску Firefox оптимізує ефективність наших цифрових операцій, орієнтованих на браузер, усуваючи затримки під час запуску вручну та забезпечуючи негайний доступ до Інтернету. (Дізнатися більше)
 • Ми завершили роботу з оптимізації та включення попередньої вибірки DNS для документів HTTPS за посиланням rel="dns-prefetch". Цей стандарт дозволяє веб-розробникам вказувати доменні імена для важливих ресурсів, які потрібно вирішити заздалегідь.
 • Тепер можна закрити всі вкладки, що повторюються, у вікні за допомогою команди «Закрити дублікати вкладок», доступної у віджеті «Список всіх вкладок» на панелі вкладок або в контекстному меню вкладок.
 • Firefox автоматично спробує оновити елементи ,
 • Для додаткового захисту в MacOS і Windows може знадобитися вхід у систему на пристрої (наприклад, пароль вашої операційної системи, відбиток пальця, вхід по обличчю або голосу, якщо він увімкнений) при доступі та заповненні збережених паролів на сторінці about:logins у диспетчері паролів Firefox .
 • Щоб зменшити кількість інформації про відбитки користувача та ризик деяких проблем сумісності веб-сайтів, архітектура ЦП для 32-розрядної версії Linux x86 тепер буде позначатися як x86_64 у рядку User-Agent Firefox і веб-API navigator.platform і navigator.oscpu.
 • Посилання та інші елементи, на яких можна виділити фокус, тепер за замовчуванням доступні для навігації за вкладками у macOS, а не відповідно до налаштування macOS «Навігація за клавіатурою». Це більш доступний варіант за промовчанням, який відповідає стандартному значення на всіх інших платформах. Прапорець на сторінці налаштувань, як і раніше, дозволяє користувачам відновити стару поведінку.
 • Функція "Знімки екрана" у Firefox отримала велике оновлення! Тепер він підтримує створення знімків екрана таких типів файлів, як SVG, XML і т. д., а також різних сторінок "Про:" у Firefox. Ми також зробили інструмент створення знімків екрану доступнішим для всіх, впровадивши нові комбінації клавіш, додавши сумісність з темами та підтримку режиму високої контрастності (HCM). І, нарешті, покращено продуктивність створення великих знімків екрану.
Автор:
Офіційний сайт: www.mozilla.org
Оновлено:
Версія Mac OS: macOS 10.15 Catalina і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Mozilla Firefox для macOS Mozilla Firefox для Windows Mozilla Firefox для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Mozilla Firefox!

Схожі програми