The Battle for Wesnoth

The Battle for Wesnoth 1.18.1

The Battle for Wesnoth

The Battle for Wesnoth — захоплива покрокова стратегія в чудовому фентезійному сетингу з двовимірною графікою. Головне завдання геймера — побудувати сильну армію та захопити контроль над землями ворога. На вас чекають дійсно епічні битви у світі магії. Ця стратегія однозначно сподобається всім шанувальникам жанру і дозволить проявити себе як вмілого стратега та лідера. Гра має відкритий вихідний код і доступна безкоштовно для платформи macOS.

Ігровий процес відрізняється глибиною та стратегічною складністю. Геймер має грамотно формувати і керувати армією, що складається з різних видів воїнів, кожен з яких має унікальні характеристики і здібності. Якщо ви зумієте використати на повну всі сильні сторони своїх воїнів — зможете перемогти. У грі є безліч кампаній із цікавими сюжетами, де кожне рішення впливає на розвиток подій і результат битви.

Важливим аспектом гри є тактична глибина битв. Гравці повинні зважати на топографію бойового поля, особливості юнітів, а також використовувати магічні здібності для досягнення перемоги. Система досвіду та прокачування додає елемент RPG, дозволяючи військам розвиватися і ставати сильнішими з кожною новою битвою.

Особливості The Battle for Wesnoth

  • Можливість спробувати себе у ролі полководця та керувати армією.
  • Цікавий фентезійний світ.
  • Різні види ландшафту.
  • Велика кількість рас персонажів (водяні, вовки, гноми, гобліни, грифони, дрейки, кажани, лісовики, люди, мерці, механізми, монстри, наги, огри, орки, соколи, тролі, халіфат, ельфи, ящери).
  • Наявність великої кількості режимів гри (багатокористувацький режим; багатокористувацькі кампанії; битва на виживання; турніри та інші).
  • Редактор карт для створення власних сценаріїв.
  • Наявність модифікацій та доповнень до гри.

Недоліки The Battle for Wesnoth

  • Відсутність тривимірної графіки та сучасних візуальних ефектів.
  • Обмежені можливості адаптації інтерфейсу під індивідуальні уподобання.

Зміни в останній версії

  • Вийшла стабільна версія 1.18.1! Це перше оновлення для серії стабільних випусків 1.18, що означає, що воно містить ряд виправлень проблем, виявлених після випуску 1.18.0 (багато з яких уже згадувалося в оголошенні про випуск 1.19.0
Автор:
Офіційний сайт: www.wesnoth.org
Оновлено:
Версія Mac OS: macOS 10.12 Sierra і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити The Battle for Wesnoth для macOS The Battle for Wesnoth для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про The Battle for Wesnoth!

Схожі програми