War Thunder

War Thunder 2.35.1.125

War Thunder

War Thunder — масова багатокористувацька онлайн-гра з елементами симулятора на військову тематику для пристроїв на базі macOS. Гра вдало поєднує в собі жанри авіасимулятора, танкового симулятора та симулятора кораблів, надаючи гравцям широкий вибір техніки та боїв. Тут ви поринете у світ найжорстокіших військових конфліктів XX і XXI століття, де на вас чекають битви на суші, у повітрі та на морі. Різні види техніки з різних часових епох зустрінуться на полі бою в одній захоплюючій сесії.

Вам належить вибрати свій шлях у військових нетрях і визначитись, на якому транспорті ви бажаєте досягти успіху та ефективно знищувати ворогів. Можливості різноманітні: авіація надасть вам можливість злетіти в небо літаками чи вертольотами, наземна техніка занурить в танкові битви та маневри, а флот відкриє морські простори з широким вибором кораблів — від грізних лінкорів до хижих морських мисливців. Залежно від вашого бажання можна поринути в аркадні, реалістичні чи симуляторні бої. Гра дає можливість налаштувати ігровий процес під себе.

Графічна складова War Thunder знаходиться на дійсно високому рівні і є однією з головних переваг гри. Деталізовані моделі техніки, реалістичні ландшафти та різноманітні ефекти забезпечують геймеру максимально захопливий геймплей. Звуковий супровід також на високому рівні — гуркіт моторів, шум бойових дій та атмосферні звуки навколишнього середовища занурюють гравців у атмосферу війни.

Особливості War Thunder

  • Різноманітність техніки та режимів гри.
  • Гармонійне поєднання реалізму та екшену в ігровому процесі.
  • Розширена система налаштування та прокачування техніки.
  • Високоякісна деталізована графіка.
  • Реалістичне звукове оформлення, що занурює в атмосферу битви.
  • Видовищні бої.
  • Зручне інтуїтивне керування.
  • Безкоштовність.

Недоліки War Thunder

  • Наявність мікротранзакцій, що впливають на прогрес в грі.

Зміни в останній версії

  • Виправлена помилка синхронізації сервера та клієнта, через яку деякі дерева могли стати невидимими для гравця у сеансі. Це могло призвести до зникнення снарядів, якби вони пролетіли крізь дерева.
Автор:
Офіційний сайт: warthunder.ru
Оновлено:
Версія Mac OS: OS X 10.9 Mavericks і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити War Thunder для macOS War Thunder для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про War Thunder!

Схожі програми